
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Surubelnita dreapta pneumatic
Puterea
pina la 600 W
Moment de rotatie, max., NM
5 - 20 Nm
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 0.84 |
| Garantie, luni | 24 p-u pers. fizice/ 12 p-u p. juridice |
| Model | 120W, 0.8-7 Nm, 0607454232 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Surubelnita dreapta pneumatic |
| Puterea | pina la 600 W |
| Incarcator | Nu |
| Puterea nominala, W | 120 |
| Revers | Da |
| Moment de torsiune, Nm | 7 |
| Moment de rotatie, max., NM | 5 - 20 Nm |
| Seria | Professional |
| Tip de alimentare | Compresor |
| Culoare | Albastru |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu |
| Sistema Auto-Lock | Nu |
| Functionarea cu mai multe trepte | Nu |
| Turatie la mersul in gol treapta | 400 |
| Lumina | Nu |
| Fluxul de aer inactiv, l/sec | 4.5/ 9.5 |
| Cartus cu diametrul clemeii de prindere | G 1/4" |
| Diametrul interior a furtunului de aer, mm | 6 |
| Presiune, atmosfera | 6.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă