
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Surubelnita cu alimentare de la retea, Puterea nominala, W: 280,
Tipul
Surubelnita cu alimentare de la retea
Puterea
pina la 600 W
Moment de rotatie, max., NM
5 - 20 Nm
| Marca comerciala | Bort |
| Greutate, kg | 1.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BSM250X |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Surubelnita cu alimentare de la retea |
| Puterea | pina la 600 W |
| Incarcator | Nu |
| Puterea nominala, W | 280 |
| Revers | Da |
| eniu de strangere, minim/maxim, mm | 10 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 9 |
| Moment de torsiune, Nm | 10 |
| Moment de rotatie, max., NM | 5 - 20 Nm |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Albastru |
| Regulatorul electronic de vitezei | Da |
| Sistema Auto-Lock | Da |
| Functionarea cu mai multe trepte | Da |
| Turatie la mersul in gol treapta | 800 |
| Lumina | Nu |
| Cartus cu diametrul clemeii de prindere | prindere rapida |
| Diametrul interior a furtunului de aer, mm | 10 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă