
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1
Puterea, W
200
Impingator
0
Volumul rezervorului p/u suc
Pina la 500 ml
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 5.39 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ZC600138 |
| Puterea | Pina la 500 W |
| Specificul | Revers |
| Tara de productie | Franta |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Culoare | Negru cu alb |
| Rezervuar p/u resturi | pina 1000 ml |
| Diametru (cm) | 4.5 |
| Numarul de viteze | 1 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Nu |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 200 |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 1.15 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Pina la 500 ml |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Detasabil |
| Dimensiune (mm) | 45 |
| Functia anti-scurgere | Da |
| Material | Plastic |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă