
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Storcator cu cilindru rotativ, Puterea, W: 200, Numarul de viteze: 1, Nr. de rotatii, r/min: 65
Numarul de viteze
1
Puterea, W
200
Separator de spuma
0
Impingator
0
Volumul rezervorului p/u suc
500-1000 ml
| Marca comerciala | Scarlett |
| Greutate, kg | 2.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Plastic |
| Model | SCJE50S50 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Culoare | Alte culori |
| Puterea | Pina la 500 W |
| Rezervuar p/u resturi | pina 1000 ml |
| Inaltime, cm | 19 |
| Adincime, cm | 43/109 |
| Latime, cm | 16 |
| Protectie de la echipare incorecta | Nu |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Nr. de rotatii, r/min | 65 |
| Numarul de viteze | 1 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Nu |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 200 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 0.6 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 0.6 |
| Volumul rezervorului p/u suc | 500-1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Nu |
| Dimensiune (mm) | 45x30 |
| Functia anti-scurgere | Da |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă