
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Storcator cu cilindru rotativ, Material: Inox
Numarul de viteze
9
Puterea, W
600
Separator de spuma
0
Impingator
1
Volumul rezervorului p/u suc
500-1000 ml
| Marca comerciala | Polaris |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | PSJ0601 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Culoare | Gri |
| Puterea | 500-999 W |
| Rezervuar p/u resturi | 1000 - 1999 ml |
| Inaltime, cm | 56.5 |
| Adincime, cm | 24 |
| Latime, cm | 23 |
| Diametru (cm) | 7.8 |
| Protectie de la echipare incorecta | Nu |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Da |
| Nr. de rotatii, r/min | 60 |
| Numarul de viteze | 9 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Da |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Da |
| Puterea, W | 600 |
| Materialul corpului | Inox |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 1 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 0.8 |
| Volumul rezervorului p/u suc | 500-1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Nu |
| Separator de spuma | Nu |
| Dimensiune (mm) | 78 |
| Functia anti-scurgere | Da |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă