
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea, W
150
Volumul rezervorului p/u suc
500-1000 ml
Separator de spuma
1
Impingator
1
Numarul de viteze
1
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
| Puterea, W | 150 |
| Nr. de rotatii, r/min | 45 |
| Volumul rezervorului p/u suc | 500-1000 ml |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 0.4 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 1.2 |
| Separator de spuma | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Protectie de la echipare incorecta | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Detasabil |
| Perie p/u curatarea separatorului | Da |
| Impingator | Da |
| Inaltime, cm | 35.5 |
| Latime, cm | 19 |
| Adincime, cm | 40.5 |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Marca comerciala | Panasonic |
| Model | MJL500NTQ |
| Material | Inox |
| Forma separatorului | Conus |
| Puterea | Pina la 500 W |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate, kg | 4.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Rezervuar p/u resturi | 1000 - 1999 ml |
| Materialul bolului | Plastic |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Numarul de viteze | 1 |
| Functia anti-scurgere | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă