
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1
Puterea, W
150
Separator de spuma
0
Impingator
0
Volumul rezervorului p/u suc
500-1000 ml
| Marca comerciala | Gorenje |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | JC150FW |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator cu cilindru rotativ |
| Forma separatorului | Conus |
| Culoare | Alb |
| Puterea | Pina la 500 W |
| Rezervuar p/u resturi | pina 1000 ml |
| Inaltime, cm | 34.5 |
| Adincime, cm | 30 |
| Latime, cm | 32 |
| Protectie de la echipare incorecta | Da |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Numarul de viteze | 1 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Nu |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 150 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 0.9 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 0.9 |
| Volumul rezervorului p/u suc | 500-1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Nu |
| Functia anti-scurgere | Da |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator cu cilindru rotativ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă