
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1
Puterea, W
1000
Materialul corpului
Inox/Plastic
Decon-re la supraincalzire
0
| Marca comerciala | Raf |
| Greutate, kg | 2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Plastic |
| Model | R2817 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Storcator centrifugal |
| Culoare | Inox |
| Rezervuar p/u resturi | 1000 - 1999 ml |
| Puterea | 1000 W si mai mult |
| Inaltime, cm | 33 |
| Adincime, cm | 16 |
| Latime, cm | 22 |
| Diametru (cm) | 6.5 |
| Protectie de la echipare incorecta | Nu |
| Deconect. fara cavitate p/u reziduuri | Nu |
| Numarul de viteze | 1 |
| Capac p/u con | Nu |
| Orificiu p/u pomusoare | Nu |
| Impingator | Da |
| Pres p/u citrice | Nu |
| Perie p/u curatarea separatorului | Nu |
| Puterea, W | 1000 |
| Materialul corpului | Inox/Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | 1.5 |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 1 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Mai mult de 1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Nu |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Nu |
| Functia anti-scurgere | Nu |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator centrifugal |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă