
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
3
Puterea, W
800
Materialul corpului
Metalic, plastic
Decon-re la supraincalzire
1
| Marca comerciala | Laretti |
| Greutate, kg | 3.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | LRFP7416 |
| Puterea | 500-999 W |
| Tipul | Storcator centrifugal |
| Culoare | Нержа.сталь с черным |
| Rezervuar p/u resturi | 2000 ml si mai mult |
| Inaltime, cm | 38.4 |
| Adincime, cm | 35.6 |
| Latime, cm | 25.2 |
| Nr. de rotatii, r/min | 17500 |
| Numarul de viteze | 3 |
| Puterea, W | 800 |
| Materialul corpului | Metalic, plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul rezervorului p/u suc (L) | Da |
| Volumul rezervorului p/u resturi (L) | 2.5 |
| Volumul rezervorului p/u suc | Mai mult de 1000 ml |
| Decon-re la supraincalzire | Da |
| Cavitate p/u reziduuri | Da |
| Separator de spuma | Da |
| Impingator | Da |
| Tip de storcatoare de fructe | Storcator centrifugal |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă