
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Contigo |
| Model | GizmoFlip420ml |
| Tipul | Sticla |
| Culoare | Rosu |
| Marime | 420 ml |
| Gender | Copii |
| Compozitie | 100% Plastic |
| Grupa | Sticla |
| Virsta | Copii |
| Tara de origine | SUA |
| Denumire model | GizmoFlip420ml |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă