
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modulul Wi-Fi
1
Decoder Dolby Digital
1
Puterea subwoofer-ului
pina la 150 W
Subwoofer Fara Fir
1
Puterea totala
mai mult de 400 W
| Bluetooth | 1 |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| NFC | Nu |
| Iesire HDMI | 1 |
| RJ-45 | Da |
| Sleep-Timer | Nu |
| Inregistrare de pe CD pe USB | Nu |
| Functie BD-Live | Nu |
| Suportul 3D | Nu |
| Auto-reglare a sunetului | Nu |
| Regim Surround | Da |
| Antena | Nu |
| Tip de cablu in set | HDMI |
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, kg | 8.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HWQ930CUA |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Soundbar |
| Culoare | Negru |
| Subwoofer Fara Fir | Da |
| Puterea totala | mai mult de 400 W |
| FM-tuner | Nu |
| Intrare Toslink optica | 1 |
| Decoder Dolby Digital | Da |
| Decoder Dolby TrueHD | Da |
| Decoder DTS | Da |
| Decoder Dolby Digital Plus | Da |
| Sistem sonor | 9.1.4 |
| Puterea subwoofer-ului | pina la 150 W |
| Puterea max. consumata, W | 540 |
| Materialul lui subwoofer | Lemn/Plastic |
| Subwoofer activ | Nu |
| Materialul corpului AC din spate | Plastic |
| Dimensiunea din spate AC (HxLxl), cm | 7.9x13x12 |
| Materialul corpului AC frontale | Plastic |
| Dimensiunea AC din fata (IxLxH), cm | 5x111x10 |
| Media suportat | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi |
| Simbol luminos al ecranului | Nu |
| Puterea totala a acusticei, W | 540 |
| Tipul bateriei p/u telecomanda | Da |
| Media formate de redare | MKV, MPEG4, AVCHD, WMV, MPEG1, MPEG2, WMA, MP3 |
| Telecomanda | Da |
| SmartTV | Nu |
| Rezolutia video | UHD 4K (2160p) |
| Port Ethernet | Da |
| Functia Karaoke | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă