
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
6.67'', 6 GB RAM, 128 GB, Midnight Black — pentru munca si divertisment in fiecare zi. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
128 GB
Memoria operativa (RAM)
6 GB
Seria modelului
Redmi Note 14
Capacitatea acumulatorului, mAh
5500
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 747 |
| 48 | 675 |
| 36 | 554 |
| 24 | 131 |
| 18 | 408 |
| 12 | 399 |
| 10 | 427 |
| 8 | 446 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 467 |
| 4 | 700 |
Credit
747 lei x 60 luni
În rate
467 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.67 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1080x2400 |
| Tip display | AMOLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass 5 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Rezolutie video | 1080p 60fps |
| Camera frontala, Mp | 20 |
| Rezolutia camerei principale | 108 MP |
| Rezolutia camerei macro | 2 MP |
| Rezolutia camerei depth | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5500 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Helio G99 Ultra |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.5 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G57 MC2 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C, OTG |
| Conector 3.5 mm | Da |
| FM Radio | Da |
| Port infrarosu | Da |
| Suport GPS | Da |
| Standarde de retea | 4G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Midnight Black |
| Materialul corpului | Metal/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP54 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS 14 |
| Greutate, gr | 190 |
| Inaltime, cm | 16.3 |
| Adincime, cm | 0.8 |
| Latime, cm | 7.7 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Model | Redmi Note 14 6/128GB Midnight Black |
| Seria modelului | Redmi Note 14 |
| Garantie, luni | 24 |
Smartphone Xiaomi Redmi Note 14 6 GB / 128 GB Midnight Black este un telefon Android modern si performant, conceput pentru utilizatorii care doresc functionalitati avansate la un pret accesibil. Acest model combina un design elegant, ecran vibrant cu rata de refresh ridicata si procesor puternic pentru gaming, video si multitasking.
Afişaj AMOLED 6.67'' cu rezolutie Full HD+ si rata de refresh de 120 Hz ofera culori vii, claritate excelenta si o derulare fluida in retele sociale, vizionare de videoclipuri si jocuri. Ecranul este usor de citit si in lumina puternica.
Performanta puternica: telefonul utilizeaza procesorul MediaTek Dimensity 7025-Ultra cu 8 nuclee si grafica IMG BXM-8-256. Impreuna cu 6 GB RAM si 128 GB stocare interna, ofera o reactie rapida a sistemului si spatiu suficient pentru aplicatii, fotografii si videoclipuri.
Camera versatila: camera tripla principala cu senzor de rezolutie mare surprinde imagini de calitate in diverse conditii de iluminare, iar camera frontala asigura selfie-uri clare si apeluri video cursive.
Baterie durabila: bateria cu capacitate tipica de aproximativ 5500 mAh ofera autonomie extinsa, perfecta pentru calatorii, streaming si utilizare intensa pe parcursul zilei.
Avantaje suplimentare: suport pentru Dual SIM, NFC, versiune moderna de Android cu HyperOS si carcasă neagra eleganta fac din acest smartphone o alegere universala pentru sarcinile de zi cu zi si divertisment.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă