
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
6.9'' • 4 GB RAM • 128 GB • Midnight Black — confort pentru munca, studii si distractie. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
128 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Seria modelului
Redmi 15C
Capacitatea acumulatorului, mAh
6000
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 667 |
| 48 | 602 |
| 36 | 495 |
| 24 | 117 |
| 18 | 364 |
| 12 | 356 |
| 10 | 382 |
| 8 | 398 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 417 |
| 4 | 625 |
Credit
667 lei x 60 luni
În rate
417 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 720x1600 |
| Tip display | IPS LCD |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutie video | 1080p 30fps |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 6000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Helio G81 Ultra |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.3 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G52 MC2 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C, OTG |
| Conector 3.5 mm | Da |
| FM Radio | Da |
| Suport GPS | Da |
| Standarde de retea | 4G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Midnight Black |
| Materialul corpului | Plastic/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP64 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS 2 |
| Greutate, gr | 205 |
| Inaltime, cm | 17.1 |
| Adincime, cm | 0.8 |
| Latime, cm | 7.9 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Model | Redmi 15C 4/128GB Midnight Black |
| Seria modelului | Redmi 15C |
| Tara de productie | China |
| Garantie, luni | 24 |
Va prezentam smartphone-ul Xiaomi Redmi 15C 4/128GB Midnight Black — un telefon modern de buget din 2025 cu ecran mare, baterie puternica si un pachet complet de functii pentru utilizare zilnica. Telefonul este echipat cu un procesor eficient si sistem Android cu interfata HyperOS, oferind un raspuns rapid si functionare fluida a aplicatiilor.
Ecranul are diagonala de 6,9 inch IPS LCD cu rezolutie HD+ si rata de refresh de 120 Hz, oferind imagini clare si culori bogate pentru vizionare video, jocuri si navigare. Acesta pune accent pe experienta multimedia cu culori vii si un touch sensibil.
Performanta este asigurata de procesorul octa-core MediaTek Helio G81 Ultra, impreuna cu 4 GB RAM si 128 GB stocare interna, suficient pentru aplicatii, fotografii, video si jocuri, cu optiune pentru card microSD.
Capacitatile foto includ o camera principala duala de 50 MP si o camera frontala de 8 MP pentru selfie si apeluri video de calitate. :contentReference[oaicite:16]{index=16} Suporta inregistrare video Full HD.
Bateria mare de 6000 mAh asigura autonomie extinsa, iar incarcare rapida de 33 W reface energia in timp scurt. Telefonul ruleaza Android 15 cu HyperOS 2 pentru functii actualizate si siguranta.
In plus, are Dual SIM, NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.4 si GPS, plus certificare IP64 pentru rezistenta la praf si stropi si senzor de amprenta pe laterala pentru deblocare rapida. Designul Midnight Black il face un accesoriu elegant pentru orice utilizator.
Acest smartphone este o alegere excelenta pentru cei care cauta echilibru intre calitate, baterie durabila, ecran mare si functionalitate moderna la un pret accesibil
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă