
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
Galaxy Z Fold 7 5G
Capacitatea acumulatorului, mAh
4400
| Diagonala ecranului, inch | 8.2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 2224 x 2488 |
| Tip display | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Gorilla Glass Victus Ceramic 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 8K 7680x4320 30 fps |
| Camera frontala, Mp | 10 + 4 |
| Rezolutia camerei principale | 200 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | 10 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 4400 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 25 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Procesor | SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.53 - 4.32 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 830 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Suport GPS | 1 |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Galaxy AI |
| Standarde de retea | 5G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Blue Shadow |
| Materialul corpului | Aluminiu / Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP48 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | One UI 8 |
| Inaltime, cm | 15.8 |
| Adincime, cm | 0.39 |
| Latime, cm | 14.3 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold 7 5G 12/256 Blue Shadow |
| Seria modelului | Galaxy Z Fold 7 5G |
| Tara de productie | China |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă