
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
6.7", 12 GB RAM, 256 GB, Astro Silver — pentru munca, comunicare si divertisment. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
Reno12
Capacitatea acumulatorului, mAh
5000
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 1 600 |
| 48 | 1 445 |
| 36 | 1 187 |
| 24 | 281 |
| 18 | 874 |
| 12 | 854 |
| 10 | 915 |
| 8 | 954 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 1 000 |
| 4 | 1 500 |
Credit
1 600 lei x 60 luni
În rate
1 000 lei x 6 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.7 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1080x2412 |
| Tip display | AMOLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass 7i |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 32 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 8 MP |
| Rezolutia camerei macro | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 80 |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Dimensity 7300 Energy |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G615 MC2 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Da |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Astro Silver |
| Materialul corpului | Plastic |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP65 |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | ColorOS 14.1 |
| Greutate, gr | 177 |
| Inaltime, cm | 16.1 |
| Adincime, cm | 0.76 |
| Latime, cm | 7.4 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OPPO |
| Model | Reno12 12/256GB Astro Silver |
| Seria modelului | Reno12 |
| Garantie, luni | 24 |
Smartelefonul OPPO Reno12 12/256GB Astro Silver este un dispozitiv modern care imbina design-ul elegant cu performanta si tehnologie avansata, perfect pentru activitatile zilnice, fotografie si divertisment. Cu 12 GB RAM si 256 GB memorie interna, Reno12 asigura o experienta fluida de utilizare si suficient spatiu pentru aplicatii, fotografii si videoclipuri.
Ecranul mare AMOLED de 6,7 inchi cu rezolutie FHD+ si rata de reimprospatare de 120 Hz ofera culori vibrante si o vizualizare lina pentru video, jocuri si browsing, oferind o experienta vizuala placuta si confortabila.
Telefonul este alimentat de un procesor MediaTek Dimensity 7300 Energy eficient, care ofera performanta solida pentru multitasking, jocuri si procesarea imaginilor, ruland sistemul de operare Android 14 cu interfata ColorOS pentru o experienta usoara si intuitiva.
Sistemul foto include o camera tripla principala cu senzor de 50 MP, 8 MP ultra-wide si 2 MP macro, permitand fotografierea in diverse scenarii, de la peisaje largi la detalii de aproape, iar camera frontala de 32 MP este perfecta pentru selfie-uri clare si video-apeluri. Inregistrarea video este posibila pana la rezolutie 4K.
Bateria de 5000 mAh cu incarcare rapida de 80 W asigura o autonomie indelungata pentru intreaga zi, iar functii suplimentare precum NFC, conectivitate 5G si Dual-SIM fac din Reno12 o alegere versatila pentru utilizatorii moderni.
Acest smartphone reprezinta o alegere echilibrata pentru cei care doresc performanta, camere de calitate si autonomie, intr-un pachet elegant si accesibil, potrivit atat pentru munca, cat si pentru divertisment.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă