
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
6.67", 8 GB RAM, 256 GB, Plume Purple — raspuns rapid si multa memorie pentru toata ziua. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria modelului
Reno 13 F 5G
Capacitatea acumulatorului, mAh
5800
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 1 307 |
| 48 | 1 180 |
| 36 | 969 |
| 24 | 230 |
| 18 | 714 |
| 12 | 698 |
| 10 | 748 |
| 8 | 779 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 817 |
| 4 | 1 225 |
Credit
1 307 lei x 60 luni
În rate
817 lei x 6 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.67 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1080x2400 |
| Tip display | AMOLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Asahi Glass AGC DT-Star2 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 2048 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutie video | 4K 30fps |
| Camera frontala, Mp | 32 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 8 MP |
| Rezolutia camerei macro | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5800 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 45 |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Procesor | SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.8 - 2.2 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 710 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.1 |
| Interfata USB | USB Type-C, OTG |
| Suport GPS | Da |
| Standarde de retea | 5G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Plume Purple |
| Materialul corpului | Plastic/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68/IP69 |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | ColorOS 15 |
| Greutate, gr | 192 |
| Inaltime, cm | 16.2 |
| Adincime, cm | 0.78 |
| Latime, cm | 7.5 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OPPO |
| Model | Reno 13 F 5G 8/256GB Plume Purple |
| Seria modelului | Reno 13 F 5G |
| Garantie, luni | 24 |
Smartphone-ul OPPO Reno 13 F 5G 8/256GB Plume Purple este un dispozitiv modern creat pentru utilizatorii care cauta un echilibru intre performanta, design si autonomie. Modelul este potrivit pentru utilizarea zilnica, munca, divertisment si fotografie mobila, oferind conectivitate 5G stabila si functii multimedia avansate.
Ecranul mare AMOLED de 6.67 inch cu rezolutie Full HD+ ofera imagini clare, culori intense si un nivel ridicat de contrast. Afisajul este ideal pentru vizionarea videoclipurilor, utilizarea retelelor sociale, citit sau jocuri, asigurand o experienta vizuala confortabila in orice conditii de lumina.
OPPO Reno 13 F 5G este echipat cu procesorul Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, care asigura o functionare fluida a sistemului si aplicatiilor. Memoria RAM de 8 GB permite multitasking eficient, iar spatiul de stocare intern de 256 GB ofera suficient loc pentru fotografii, clipuri video si aplicatii fara griji legate de spatiu.
Sistemul de camere include o camera principala de 50 MP, completata de module auxiliare pentru fotografii clare si bine detaliate in diverse scenarii. Camera frontala de 32 MP este ideala pentru selfie-uri, apeluri video si continut pentru retelele sociale.
Bateria de 5800 mAh asigura o autonomie extinsa pe parcursul intregii zile, iar suportul pentru incarcare rapida adauga un plus de confort. Carcasa eleganta in nuanta Plume Purple completeaza designul modern si scoate in evidenta stilul personal al utilizatorului.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă