
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
6.56", 4 GB RAM, 128 GB, Glowing Black — tot ce ai nevoie zi de zi. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
128 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Seria modelului
A38
Capacitatea acumulatorului, mAh
5000
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 587 |
| 48 | 530 |
| 36 | 435 |
| 24 | 103 |
| 18 | 321 |
| 12 | 313 |
| 10 | 336 |
| 8 | 350 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 367 |
| 4 | 550 |
Credit
587 lei x 60 luni
În rate
367 lei x 6 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.56 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1612x720 |
| Tip display | LCD |
| Frecventa ecranului, Hz | 90 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutie video | Full HD 1920х1080 |
| Camera frontala, Mp | 5 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei depth | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Helio G85 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.8-2.0 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G52 MC2 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Standarde de retea | 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Culoare | Glowing Black |
| Materialul corpului | Plastic |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP54 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | ColorOS 13.1 |
| Greutate, gr | 190 |
| Inaltime, cm | 16.3 |
| Adincime, cm | 0.81 |
| Latime, cm | 7.5 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OPPO |
| Model | A38 4/128GB Glowing Black |
| Seria modelului | A38 |
| Garantie, luni | 24 |
Smartphone-ul OPPO A38 4/128GB in culoarea Glowing Black este o solutie moderna si fiabila pentru utilizarea zilnica, combinand un design elegant, autonomie ridicata si functionare fluida. Modelul este potrivit pentru utilizatorii care apreciaza confortul, stabilitatea si functionalitatea la un pret accesibil.
Ecranul IPS LCD de 6.56 inch cu rezolutie HD+ si rata de refresh de 90 Hz ofera imagini clare si derulare fluida. Afisajul este ideal pentru vizionarea videoclipurilor, utilizarea retelelor sociale, citit si jocuri mobile, iar nivelul bun de luminozitate asigura vizibilitate confortabila in timpul zilei.
OPPO A38 este echipat cu procesorul MediaTek Helio G85, care asigura o performanta stabila in aplicatii si o experienta fluida. Cei 4 GB de memorie RAM permit multitasking confortabil, iar memoria interna de 128 GB ofera spatiu suficient pentru fotografii, videoclipuri, documente si aplicatii. Spatiul de stocare poate fi extins cu ajutorul unui card microSD.
Camera principala de 50 MP permite realizarea unor fotografii detaliate in conditii bune de lumina, iar procesarea software imbunatateste calitatea imaginilor. Camera frontala de 5 MP este potrivita pentru selfie-uri si apeluri video. Smartphone-ul ofera functiile necesare pentru fotografierea zilnica.
Bateria de 5000 mAh asigura o autonomie indelungata, iar tehnologia de incarcare rapida 33W SUPERVOOC permite reincarcarea rapida a dispozitivului. OPPO A38 este o alegere excelenta pentru munca, studii, comunicare si divertisment.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă