
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Seria modelului
Nord 3
Capacitatea acumulatorului, mAh
5000
| Diagonala ecranului, inch | 6.74 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1240x2772 |
| Tip display | Fluid AMOLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Dragontrail Glass |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 16 |
| Rezolutia camerei principale | 50 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 8 MP |
| Rezolutia camerei macro | 2 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5000 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 80 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Procesor | Dimensity 9000 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.8 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G710 MC10 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| FM Radio | Nu |
| Port infrarosu | Nu |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Suport eSIM | Nu |
| Culoare | Gri |
| Materialul corpului | Plastic/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP54 |
| Deblocare faciala | Nu |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | OxygenOS 13.1 |
| Greutate, gr | 193 |
| Inaltime, cm | 16.2 |
| Adincime, cm | 0.82 |
| Latime, cm | 7.5 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | OnePlus |
| Model | Nord3 16/256GB Tempest Gray |
| Seria modelului | Nord 3 |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă