
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Diagonala ecranului, inch | 6.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1328x2878 |
| Tip display | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Ceramic Shield |
| Memorie admisibila, Gb | 512 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutie video | 4K 60fps |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 48 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 48 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | 12 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 4685 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 27 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | A18 Pro |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 2.42 - 4.05 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Sistema de navigare | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Standarde de retea | 5G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Natural Titanium |
| Materialul corpului | Titan/sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | iOS |
| Interfata OS | iOS 18 |
| Greutate, gr | 227 |
| Inaltime, cm | 16.3 |
| Latime, cm | 7.7 |
| Adincime, cm | 0.83 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPhone 16 Pro Max 8/512GB Natural Titanium |
| Seria modelului | iPhone 16 Pro Max |
| Tara de productie | India |
| Garantie, luni | 24 |
Bucurați-vă de fiecare detaliu pe ecranul mare.


Filmați dinamic, fără distorsiuni. Descoperiți noi posibilități ale camerei prin funcția Camera Control.
4K la 120 fps cu Dolby Vision..
Fiecare cadru – o capodoperă.
Camera ultrawide de 48 MP. Surprindeți fiecare detaliu la o rezoluție impresionantă.
Creați-vă propriul stil de fotografie.
Experimentați sau păstrați naturalețea – toate funcțiile sunt la îndemână.
Chipset Apple A18 Pro. Profitați la maximum de puterea noului cip!
Până la 4 ore de autonomie suplimentară a bateriei. Performanță care impresionează!
Până la 33 de ore de redare video
pe iPhone 16 Pro Max și până la 27 de ore pe iPhone 16 Pro.
Bucurați-vă mai mult timp de momentele preferate.
Semnalul SOS prin satelit și funcția Crash Detection – vă oferă asistență rapidă în orice situație, chiar și în afara zonei de acoperire.

Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă