
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ecran 6.1" 60 Hz, 6 GB RAM, 128 GB, culoare Midnight — pentru comunicare zilnica, poze si aplicatii. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
128 GB
Memoria operativa (RAM)
6 GB
Seria modelului
iPhone 14
Capacitatea acumulatorului, mAh
3279
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 3 200 |
| 48 | 2 890 |
| 36 | 2 374 |
| 24 | 562 |
| 18 | 1 747 |
| 12 | 1 708 |
| 10 | 1 830 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 8 | 1 500 |
| 6 | 2 000 |
| 4 | 3 000 |
Credit
3 200 lei x 60 luni
În rate
1 500 lei x 8 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului, inch | 6.1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1170x2532 |
| Tip display | Super Retina XDR OLED |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass Victus |
| Memorie admisibila, Gb | 128 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 3279 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator procesorului | Apple |
| Procesor | A15 Bionic |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 1.82 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Interfata USB | Lightning |
| Suport GPS | Da |
| Standarde de retea | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Midnight |
| Materialul corpului | Metal/Sticla |
| Protectia carcasei | Da |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | iOS |
| Interfata OS | iOS 16 |
| Greutate, gr | 203 |
| Inaltime, cm | 14.6 |
| Adincime, cm | 0.78 |
| Latime, cm | 7.1 |
| Tipul | Smartphone |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPhone 14 128GB Midnight |
| Seria modelului | iPhone 14 |
| Garantie, luni | 24 |
Smartphone Apple iPhone 14 128GB Midnight este alegerea ideala pentru utilizatorii care apreciaza performanta stabila, camera de calitate si designul emblematic Apple. Modelul este potrivit atat pentru utilizarea zilnica, cat si pentru munca si divertisment, oferind o experienta fluida in ecosistemul iOS.
Dispozitivul este echipat cu un ecran Super Retina XDR OLED de 6.1 inch, care ofera imagini clare, contrast ridicat si culori naturale. Protectia Ceramic Shield creste rezistenta la zgarieturi si socuri, iar certificarea IP68 asigura protectie impotriva apei si prafului.
La interior se afla procesorul Apple A15 Bionic, recunoscut pentru eficienta si viteza ridicata. Acesta permite rularea fluida a aplicatiilor, multitasking fara intreruperi si performanta constanta in jocuri sau editare foto si video.
Memoria interna de 128 GB este suficienta pentru stocarea continutului multimedia si a aplicatiilor. Camera principala dubla de 12 MP realizeaza fotografii clare in orice conditii de lumina, iar camera frontala de 12 MP este perfecta pentru selfie-uri si apeluri video.
Apple iPhone 14 suporta 5G, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, NFC si functioneaza cu eSIM si Nano-SIM. Functiile precum Face ID, autonomia buna si fiabilitatea Apple transforma acest model intr-un smartphone echilibrat, modern si sigur pentru utilizare zilnica.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă