
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul cartelei SIM
E-Sim
Suport GPS
Da
Tipul display-ului
Retina LTPO OLED
Marime
49 x 44 x 14.4 mm
Seria modelului
Watch Ultra 2
| Touch Display | Da |
| Rezolutia ppi | 338 |
| Standarde de retea | 2G, 3G, 4G |
| Tipul cartelei SIM | E-Sim |
| Mesagerie | Da |
| Suport GPS | Da |
| Model procesor | Apple S9 SiP |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 1 GB |
| Memorie incorporata | 64 GB |
| Boxe interne | Da |
| Sistem de operare | watchOS 10 |
| Compatibil cu OS | iOS |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 564 |
| Pedometru | Da |
| Senzor cardio | Da |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Oxigenarea singelui (SpO2) | Da |
| Materialul centurei | Fluoroelastomer |
| Standard de protectie antipraf si apa | IP6X |
| Monitoring | Calorii, activitati fizice, stress, cicluri menstruale |
| Dimensiunea ceasului, mm | 49 |
| Marimea curea | 130 - 200 mm |
| Greutate, gr | 61.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul | Smart watch |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | Watch Ultra 2 49mm Titanium Natural |
| Culoare | Natural Titanium |
| Tara de productie | China |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Tipul display-ului | Retina LTPO OLED |
| Diagonala ecranului, inch | 1.92 |
| Rezolutia display-ului, pix | 502 x 410 |
| NFC | Da |
| Materialul corpului | Titan, Sapfir |
| Microfon incorporat | Da |
| Marime | 49 x 44 x 14.4 mm |
| Seria modelului | Watch Ultra 2 |
| Timp de lucru, ore | Pina la 36 ore |
| Wi-Fi | Da |
Cel mai performant model pentru sport și călătorii, acum disponibil într-o nuanță elegantă de negru lucios.
Navigați cu precizie absolută și descoperiți noi locații

Alergare
Alergați inteligent! Monitorizați progresul și analizați reușitele în mod regulat

Ciclism
Urmăriți antrenamentele cu Live Activity pe iPhone și conectați un senzor de putere pentru măsurători precise.

Action Button
Control total cu o singură apăsare a Action Button: începeți antrenamentul, selectați secțiuni specifice sau schimbați intervalele.

Înotul
Personalizați antrenamentele în funcție de nevoile dvs. pentru a obține performanțe îmbunătățite.

Hiking
Utilizați hărți offline pentru a vă simți încrezător pe orice traseu

Bateria
Mai mult timp pentru comunicare! Până la 36 de ore în regimul obișnuit și până la 72 de ore în modul de economisire a energiei

Diving
Cu aplicația Oceanic+, Apple Watch Ultra 2 se transformă într-un dive-computer

Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă