
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Suport GPS
Da
Tipul display-ului
Retina LTPO OLED
Marime
45 x 38 x 10.7 mm
Seria modelului
Watch Series 9
| Touch Display | Da |
| Rezolutia ppi | 326 |
| Mesagerie | Da |
| Suport GPS | Da |
| Model procesor | Apple S9 SiP |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 1 GB |
| Memorie incorporata | 64 GB |
| Boxe interne | Da |
| Sistem de operare | watchOS 10 |
| Compatibil cu OS | iOS |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 308 |
| Pedometru | Da |
| Senzor cardio | Da |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Oxigenarea singelui (SpO2) | Da |
| Materialul centurei | Silicon |
| Standard de protectie antipraf si apa | IP68 / 5ATM |
| Monitoring | Calorii, activitati fizice, stress, cicluri menstruale |
| Dimensiunea ceasului, mm | 45 |
| Marimea curea | 160 - 210 mm |
| Greutate, gr | 38.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul | Smart watch |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | Watch Series 9 Aluminum 45mm Starlight |
| Culoare | Starlight |
| Tara de productie | China |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Tipul display-ului | Retina LTPO OLED |
| Diagonala ecranului, inch | 1.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 484 x 396 |
| NFC | Da |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Microfon incorporat | Da |
| Marime | 45 x 38 x 10.7 mm |
| Seria modelului | Watch Series 9 |
| Timp de lucru, ore | Pina la 18 ore |
| Wi-Fi | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă