
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Suport GPS
Da
Tipul display-ului
Retina LTPO OLED
Marime
40 x 34 x 10.7 mm
Seria modelului
Watch SE 2023
| Touch Display | Da |
| Rezolutia ppi | 326 |
| Mesagerie | Da |
| Suport GPS | Da |
| Model procesor | Apple S8 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 1 GB |
| Memorie incorporata | 32 Gb |
| Boxe interne | Da |
| Sistem de operare | watchOS 9.0 |
| Compatibil cu OS | iOS |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 245 |
| Pedometru | Da |
| Senzor cardio | Da |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Materialul centurei | Silicon |
| Standard de protectie antipraf si apa | IP68 / 5ATM |
| Monitoring | Calorii, activitati fizice, stress, cicluri menstruale |
| Dimensiunea ceasului, mm | 40 |
| Marimea curea | 150 - 200 mm |
| Greutate, gr | 26.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul | Smart watch |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | Watch SE (2023) 40mm Starlight Aluminium |
| Culoare | Starlight |
| Tara de productie | China |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Tipul display-ului | Retina LTPO OLED |
| Diagonala ecranului, inch | 1.57 |
| Rezolutia display-ului, pix | 394 x 324 |
| NFC | Da |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Microfon incorporat | Da |
| Marime | 40 x 34 x 10.7 mm |
| Seria modelului | Watch SE 2023 |
| Timp de lucru, ore | Pina la 18 ore |
| Wi-Fi | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă