
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | ` |
| Greutate, kg | 2.7 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistemul tehnicii informatice |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Timp de raspuns a pixelui, msec | 5 |
| Tip de matrice | IPS |
| Luminozitate, cd/m.2 | 250 |
| Inaltime, cm | 38.7 |
| Adincime, cm | 18.2 |
| Latime, cm | 48.9 |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune cu PC | VGA, HDMI |
| Port USB | 2 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Puterea max. consumata, W | 17 |
| Modelul GPU | HD Graphics 500 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Specificul | LED |
| Tara de origine | China |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Desktop |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.5 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J3355 2.0--2.5GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J3355 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de memorie | DDR3 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Modelul monitorului | LG 22MK600M-B |
| Contrast dinamic, :1 | 50000000 |
| Contrastul, :1 | 1000 |
| Modelul | TRM019 |
| Sistemul de operare | Free DOS |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 21.5 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă