
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | Dell |
| Greutate, kg | 2.37 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistemul tehnicii informatice |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Nr. de nuclee | 14 |
| Viteza procesorului | 2.6 - 5.0 ГГц |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 14500 |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 512 GB |
| Interfata HDD | M.2 PCIe NVMe SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Modelul GPU | Iris Xe Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 90 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | OptiPlex 7020 SFF |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de memorie | DDR5 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Port USB | 5 |
| Modelul | 1011207170 |
| Tara de origine | China |
| Modelul corp. | Small Form Factor |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă