
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul:Sistem acustic, Materialul corpului AC frontale:Plastic, Culoarea AC centrale :Negru, Tara de origine:China,
| Subwoofer activ | Nu |
| Marca comerciala | Sven |
| Greutate, kg | 0.58 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Sven3206W |
| Specificul | Alimentare prin USB |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistem acustic |
| Puterea AC frontale | pina la 35 W |
| Putere maxima | pina la 199 W |
| Culoare | Negru |
| Greutatea AC frontale, kg | 0.58 |
| Materialul corpului AC frontale | Plastic |
| Dimensiunea AC din fata (IxLxH), cm | 7.6x17.5x7.2 |
| Tip de conector AC din fata | AUX |
| Culoarea AC din fata | Negru |
| Numar de benzi AC frontale | 1 |
| Sistem sonor | 2.0 |
| Puterea AC frontale (W) | 2 x 3 |
| Regulator de volum | Da |
| Picioare din cauciuc in set | Nu |
| Boxe in set | 2 |
| Sensibilitate, dB | 80 - 89 dB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă