
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Subwoofer activ | Da |
| Materialul lui subwoofer | Lemn+plastic |
| Dimens. subwoofer-ului (IxLxA), cm | 16.4 x 28 x 20 |
| Culoarea subwoofer-ului | Negru |
| Marca comerciala | Edifier |
| Greutate, kg | 3.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | M 203 BT |
| Specificul | Iesire casti, telecomanda pe fir, bluetooth |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistem acustic |
| Puterea AC frontale | pina la 35 W |
| Putere maxima | pina la 199 W |
| Culoare | Negru |
| Sistem sonor | 2.1 |
| Boxe in set | 3 |
| Materialul corpului AC frontale | Lemn+plastic |
| Dimensiunea AC din fata (IxLxH), cm | 12 x 12.5 x 15 |
| Tip de conector AC din fata | 3.5 mm (Mini-Jack) |
| Culoarea AC din fata | Negru |
| Puterea AC frontale (W) | 2x8 |
| Sensibilitate, dB | 80 - 89 dB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă