
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Sistem acustic, Puterea AC frontale (W): 11x5 + 38W, Boxe in set: 5
| Subwoofer activ | Nu |
| Materialul lui subwoofer | Plastic |
| Dimens. subwoofer-ului (IxLxA), cm | 41.4x27.2x28.8 |
| Culoarea subwoofer-ului | Negru |
| Marca comerciala | Edifier |
| Greutate, kg | 12.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | EDFR501BT |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistem acustic |
| Culoare | Negru |
| Puterea AC frontale | 35 - 59 W |
| Sistem sonor | 5.1 |
| Materialul corpului AC frontale | Plastic |
| Dimensiunea AC din fata (IxLxH), cm | 17.2x11.2x11.8 |
| Tip de conector AC din fata | AUX |
| Culoarea AC din fata | Negru |
| Materialul corpului AC centrale | Plastic |
| Dimensiunea AC centrale (IxLxH), cm | 10.8x26.4 x11.6 |
| Puterea AC frontale (W) | 11x5 + 38W |
| Regulator de volum | Da |
| Picioare din cauciuc in set | Nu |
| Boxe in set | 5 |
| Sensibilitate, dB | 95 - 99 dB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă