
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ajutor universal pentru prepararea rapidă și confortabilă a mâncărurilor — putere 1000 W, 7 viteze, blender 1 l, mașină de tocat carne. Produs original, livrare în 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Blender
1
Numarul de elemente
6
Numarul de viteze
7
Materialul bolului
Inox
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 1 600 |
| 48 | 1 445 |
| 36 | 1 187 |
| 24 | 281 |
| 18 | 874 |
| 12 | 854 |
| 10 | 915 |
| 8 | 954 |
| 6 | 1 186 |
| 4 | 1 614 |
Credit
1 600 lei x 60 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 4.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Numarul de elemente | 6 |
| Material | Plastic |
| Model | QB317538 |
| Puterea | 1000 W |
| Specificul | Multifunctional |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Rosu |
| Inaltime, cm | 30 |
| Adincime, cm | 30 |
| Latime, cm | 25 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4000 ml |
| Capacitatea bolului blender | 1000 ml |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
Robotul de bucatarie Tefal QB317538 este un aparat multifunctional si puternic, ideal pentru prepararea rapida a diverselor retete. Designul modern in culoare rosie adauga un plus de stil bucatariei.
Cu o putere de 1000 W si 7 viteze, aparatul permite procesarea eficienta a ingredientelor si control precis pentru orice tip de preparat.
Include 6 accesorii si functii utile precum masina de tocat carne, razatoare si feliere. Bolul din otel inoxidabil de 4 litri este potrivit pentru portii mari, iar blenderul de 1 litru permite prepararea smoothie-urilor si sosurilor.
Sistemele de siguranta includ protectie la supraincalzire si protectie impotriva pornirii accidentale. Carcasa din plastic este usor de intretinut si asigura utilizare confortabila. Tefal QB317538 este alegerea ideala pentru un aparat eficient si versatil.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă