
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
7
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
6
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Sencor |
| Greutate, kg | 9.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | STM6350WH |
| Puterea | 1000 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 32.4 |
| Adincime, cm | 35 |
| Latime, cm | 24.4 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4500 ml |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 6 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Tocator de carne | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă