
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
6
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Sencor |
| Greutate, kg | 7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | STM 3750WH |
| Puterea | 800 W |
| Specificul | LED-iluminare castronului |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 33.4 |
| Adincime, cm | 20 |
| Latime, cm | 54.7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4000 ml |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 6 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Storcator | Nu |
| Tocator de carne | Nu |
| Razatoare | Nu |
| Feliere | Nu |
| Maruntitor | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă