
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
8
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
3
| Marca comerciala | Philips |
| Greutate, kg | 6.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HR7962/01 |
| Puterea | 1000 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Negru |
| Inaltime, cm | 34.5 |
| Adincime, cm | 17.6 |
| Latime, cm | 36 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 8 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 5500 ml |
| Numarul de duze | 3 |
| Lungimea cablului de retea | 1 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă