
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
2
Materialul bolului
Plastic
Numarul de duze
7
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Philips |
| Greutate, kg | 2.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HR7628 |
| Puterea | 700 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul bolului | 2100 ml |
| Seria | Daily Collection |
| Material | Plastic |
| Numarul de duze | 7 |
| Capacitatea bolului blender | 1750 ml |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă