
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Robot de bucatarie, Puterea (W): Pina la 1000 W,
Blender
1
Numarul de viteze
2
Materialul bolului
Plastic
Numarul de duze
3
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Kitfort |
| Greutate, kg | 2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KT-1386 |
| Puterea | 1000 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 36.5 |
| Adincime, cm | 15 |
| Latime, cm | 13.5 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Materialul corpului | Metal |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul bolului | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Numarul de duze | 3 |
| Capacitatea bolului blender | 600 ml |
| Storcator | Nu |
| Tocator de carne | Nu |
| Razatoare | Nu |
| Feliere | Nu |
| Maruntitor | Nu |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă