
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
2
Materialul bolului
Plastic
Numarul de duze
3
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Gorenje |
| Greutate, kg | 3.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | SB500W |
| Puterea | 500 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 16.5 |
| Adincime, cm | 26.5 |
| Latime, cm | 38 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul bolului | 1000 ml |
| Material | Plastic |
| Numarul de duze | 3 |
| Capacitatea bolului blender | 1200 ml |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.1 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă