
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
3
| Marca comerciala | Gorenje |
| Greutate, kg | 9.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MMC800W |
| Puterea | 800 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 42 |
| Adincime, cm | 37.2 |
| Latime, cm | 30.5 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4500 ml |
| Numarul de duze | 3 |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă