
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
15
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Gorenje |
| Greutate, kg | 9.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MMC1500IY |
| Puterea | 1500 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Bej |
| Inaltime, cm | 38 |
| Adincime, cm | 29 |
| Latime, cm | 39 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Metal |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 6700 ml |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 15 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Storcator | Da |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă