
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ajutor universal pentru prepararea rapidă și confortabilă a mâncărurilor — putere 1600 W, 6 viteze, blender 1 l, mașină de tocat carne. Produs original, livrare în 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Blender
1
Numarul de elemente
8
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Inox
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 4 800 |
| 48 | 4 335 |
| 36 | 3 560 |
| 24 | 842 |
| 18 | 2 620 |
| 12 | 2 562 |
| 10 | 2 745 |
| 8 | 2 862 |
| 6 | 3 558 |
| 4 | 4 842 |
Credit
4 800 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 3.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Numarul de elemente | 8 |
| Material | Sticla |
| Model | MUMS6ZS34 |
| Puterea | 1600 W |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Inox |
| Inaltime, cm | 38 |
| Adincime, cm | 32 |
| Latime, cm | 33 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Metal |
| Materialul bolului | Inox |
| Display | Da |
| Volumul bolului | 5500 ml |
| Seria | Serie | 6 |
| Capacitatea bolului blender | 1000 ml |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Robotul de bucatarie Bosch MUMS6ZS34 din seria Serie | 6 este un aparat performant si modern, ideal pentru utilizare intensiva. Carcasa metalica in culoare inox ofera un design elegant si durabilitate ridicata.
Cu o putere impresionanta de 1600 W si 6 viteze, aparatul permite procesarea eficienta a tuturor tipurilor de ingrediente si control precis pentru orice preparat.
Bolul mare din otel inoxidabil de 5.5 litri este perfect pentru portii generoase, iar blenderul de 1 litru permite prepararea bauturilor si sosurilor. Afisajul integrat adauga un plus de confort in utilizare.
Setul include 8 accesorii, precum masina de tocat carne, razatoare si feliere, oferind versatilitate maxima. Sistemul de protectie la supraincalzire asigura siguranta in utilizare.
Bosch MUMS6ZS34 este alegerea perfecta pentru performanta, capacitate mare si functionalitate extinsa.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă