
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ajutor universal pentru prepararea rapidă și confortabilă a mâncărurilor — putere 1500 W, 7 viteze, blender 2.3 l, mașină de tocat carne. Produs original, livrare în 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Blender
1
Numarul de elemente
11
Numarul de viteze
7
Materialul bolului
Inox
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 5 867 |
| 48 | 5 299 |
| 36 | 4 351 |
| 24 | 1 029 |
| 18 | 3 203 |
| 12 | 3 132 |
| 10 | 3 355 |
| 8 | 3 498 |
| 6 | 4 349 |
| 4 | 5 918 |
Credit
5 867 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 17 |
| Garantie, luni | 24 |
| Numarul de elemente | 11 |
| Material | Sticla |
| Model | MUM9BX5S65 |
| Puterea | 1600 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 33.7 |
| Adincime, cm | 43.3 |
| Latime, cm | 22.2 |
| Numarul de viteze | 7 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Display | Da |
| Volumul bolului | 5500 ml |
| Seria | Serie | 8 |
| Capacitatea bolului blender | 1250 ml |
| Storcator | Da |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Robotul de bucatarie Bosch MUM9BX5S65 este un aparat premium, conceput pentru performanta maxima si utilizare intensiva. Carcasa metalica in culoare inox ofera un design elegant si durabilitate ridicata.
Cu o putere de 1500 W, 7 viteze si functie puls, aparatul permite procesarea eficienta a tuturor tipurilor de ingrediente si control precis pentru orice preparat.
Bolul metalic de 5.5 litri este ideal pentru portii mari, iar tehnologia de amestecare planetara asigura rezultate uniforme.
Afisajul LED adauga confort in utilizare, iar setul bogat de accesorii — inclusiv masina de tocat carne, storcator si discuri pentru feliere — ofera versatilitate maxima.
Constructia robusta si stabilitatea ridicata fac din Bosch MUM9BX5S65 alegerea perfecta pentru performanta profesionala acasa.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă