
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Blender
1
Numarul de viteze
7
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
3
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 12.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MUM9B34S27 |
| Puterea | 1400 W |
| Specificul | Multifunctional |
| Tara de productie | Slovenia |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 31.7 |
| Adincime, cm | 39.5 |
| Latime, cm | 22.2 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Materialul corpului | Metal |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 5500 ml |
| Seria | 8 |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 3 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Storcator | Nu |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Nu |
| Feliere | Nu |
| Maruntitor | Nu |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă