
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | AMD |
| Model | Ryzen 5 5600G Box |
| Puterea | 65 W |
| Tipul | Procesor |
| Garantie | 24 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Modelul GPU | Radeon RX Vega 7 |
| Placa video incorporata | Da |
| Socket | AM4 |
| Frecventa de baza | 3.9 GHz |
| Tipul CPU | Ryzen 5 |
| Model CPU | Ryzen 5 5600G |
| Numarul de thread-uri | 12 |
| Arhitectura | Zen 3 |
| Cache | 16 MB |
| Tehnologia de fabricatie | 7 nm |
| Versiunea PCI Express | PCI Express 3.0 |
| Viteza magistralei CPU | 8 GT/s |
| Versiunea DirectX | DirectX 12 |
| Frecventa maximala | 4.4 GHz |
| Tip ambalaj | Box |
| Capacitate maximala RAM | 128 GB |
| Tip RAM | DDR4 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă