
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
pina la 800 W
Diam. discuri, mm
115
Reglarea turatiei
0
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GWS 780 C 125mm, 0601377765 |
| Puterea | pina la 800 W |
| Tipul | Polizor unghiular |
| Culoare | Albastru |
| Geanta in set | Nu |
| Mаner suplimentar | Da |
| Piulita de strangere | Da |
| Aparatoare de protectie | Nu |
| Cheie pentru splinturi | Da |
| Flansa de prindere | Nu |
| Consum de energie, W | 780 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 11000 |
| Diam. discuri, mm | 115 |
| Grosime disc, mm | 1.6 |
| Bosch Vibration Control | Da |
| Sisteme KickBack Stop | Nu |
| Dust Protection System Bosch | Nu |
| Limitarea curentului de pornire | Nu |
| Blocare ax | Nu |
| Maner in partea | din partea stinga, dreapta |
| Reglarea turatiei | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă