
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Motor solid de 750 W pentru lucrări de bricolaj de mărime medie
Design ergonomic, carcasă subţire şi vibraţii reduse pentru lucru confortabil
Apărătoarea cu reglare rapidă controlează scânteile în timpul funcţion
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 2.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GWS 750-115, 060139400A |
| Puterea | 750 W |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Polizor unghiular |
| Culoare | Albastru |
| Consum de energie, W | 750 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Diam. discuri, mm | 115 |
| Grosime disc, mm | 22.2 |
| Limitarea curentului de pornire | Da |
| Blocare ax | Da |
| Maner in partea | din partea stinga, dreapta |
| Reglarea turatiei | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă