Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Inaltime, cm
6.5
Adincime, cm
25.7
Numarul de arzatoare
2
Tipul
Plita de masa cu gaz
Material suprafata de gatit
Emaliat
| Marca comerciala | Kumtel |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HGCN1005W |
| Tara de productie | Turcia |
| Tipul | Plita de masa cu gaz |
| Culoare | Alb |
| Zabrea | Emailata |
| Material suprafata de gatit | Emaliat |
| Inaltime, cm | 6.5 |
| Adincime, cm | 25.7 |
| Latime, cm | 46.4 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 6.5x46.4x25.7 |
| Adancime | Pina la 55 cm |
| Latime | Pina la 50 cm |
| Numarul de arzatoare | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă