
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tip de conectare
Cu fir / fara fir
Interfata de conexiune
Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, jack 3.5 mm
| Marca comerciala | Meta |
| Dimensiuni (IxLxA) | 19.1 x 14.2 x 10.2 |
| Model | Quest 3S 256GB White |
| Tipul | Ochelari VR |
| Culoare | Alb |
| Garantie | 24 |
| Greutate | 514 g |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon XR2 Gen 2 |
| Tip de conectare | Cu fir / fara fir |
| Interfata de conexiune | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, jack 3.5 mm |
| Compatibil cu OS | Windows 10+ |
| Memorie incorporata | 256 GB |
| Rezolutia ecranului, pixeli | 1920 x 1080 |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Senzor optic | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă