
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | ACER |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Veriton M2640G (DT.VPRME.016) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Nettop |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | HD Graphics 610 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1000 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB |
| Mouse in set | Da |
| Memoria cache, KB | 3 |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Pentium G4560 3.5 GHz |
| Tipul procesorului | Pentium® G4560 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Puterea blocului de alimentare, W | 250 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | NetTop |
| Socket | LGA1151 |
| Tipul CardReader-ului | De interior |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Port USB | 4 |
| Carduri de memorie suportate | SD XC, SD HC, SD, MMC, MS Pro, MS |
| Tip de tastatura | Cu fir |
| Tipul mouse-ului | Optic |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă