
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
GeForce GT620M
Procesor
Intel, Core i7-3537U 2.0 GHz
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
27
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 8.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Memorie video | 2048 MB |
| Modelul GPU | GeForce GT620M |
| Producator placii video | Nvidia |
| Tipul de memorie video | GDDR3 |
| Timp de raspuns a pixelui, msec | 5 |
| Tip de matrice | TFT TN |
| Inaltime, cm | 43 |
| Adincime, cm | 3 |
| Latime, cm | 69 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | Bluetooth |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | Laser |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 120 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Fara fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | IdeaCentre |
| Viteza procesorului | 2.0 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel, Core i7-3537U 2.0 GHz |
| Tipul procesorului | i7-3537U |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| Tip de memorie | DDR3 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Model placii de baza | Intel |
| Contrastul, :1 | 1000 |
| Modelul | i7-3537U |
| Tara de origine | China |
| Sistemul de operare | Windows 8.1 |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 27 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă