
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
Iris Xe Graphics
Diagonala ecranului
27 inch
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Procesor
1335U
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 6.72 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 9Q707EAUUQ |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Shell White |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 51.7 |
| Adincime, cm | 1.9 |
| Latime, cm | 61.2 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Intel |
| Viteza procesorului | 4.5 GHz |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Procesor | 1335U |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 512 |
| Interfata HDD | M.2 PCIe NVMe SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | Bluetooth |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | Bluetooth |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Puterea max. consumata, W | 90 |
| Modelul GPU | Iris Xe Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 90 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Tip de hota | Fara fir |
| Diagonala ecranului | 27 inch |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | All-in-One PC |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 3200 МГц |
| Port USB | 2 |
| Modelul monitorului | HP 27 |
| Modelul corp. | Monobloc |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă