
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
UHD Graphics 620
Procesor
Intel Core i3-8145U 2.10--3.9GHz
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
21.5
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Nu |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 0/3 |
| Marca comerciala | Dell |
| Greutate, kg | 4.27 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Wi-Fi, Bluetooth |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Timp de raspuns a pixelui, msec | 5 |
| Tip de matrice | IPS |
| Inaltime, cm | 32.9 |
| Adincime, cm | 42 |
| Latime, cm | 49.7 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | All-in-One PC |
| Viteza procesorului | 2.1 - 3.9 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-8145U 2.10--3.9GHz |
| Tipul procesorului | Core i3-8145U |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2666 MHz |
| Port USB | 1 |
| Contrast dinamic, :1 | 10000000 |
| Contrastul, :1 | 1000 |
| Modelul | Inspiron 3280 |
| Tara de origine | China |
| Sistemul de operare | Linux |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 21.5 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă