
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modelul GPU
M4
Diagonala ecranului
24 inch
Rezolutia ecranului, Pix
4480x2520
Procesor
(8C CPU/8C GPU)
| RJ-45 | Da |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 4.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Argintiu |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Inaltime, cm | 46.1 |
| Adincime, cm | 14.7 |
| Latime, cm | 54.7 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | (8C CPU/8C GPU) |
| Tipul procesorului | M4 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 256 GB |
| Interfata HDD | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | Bluetooth |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | Bluetooth |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Modelul GPU | M4 |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Fara fir |
| Diagonala ecranului | 24 inch |
| Rezolutia ecranului, Pix | 4480x2520 |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | All-in-One PC |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR3 |
| Port USB | 2 |
| Modelul monitorului | iMac 24" 4.5K Retina |
| Modelul | iMac 24" MWUC3RU/A |
| Tara de origine | China |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Sistemul de operare | Mac OS Sonoma |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă